Vēlaties izrauties no ikdienas steigas, atvēlot vairāk laika sev, ģimenei, draugiem un kolēģiem, atrodot iespējas kopīgai laika pavadīšanai?

Kopīga pavārmākslas baudīšana ir viens no labākajiem veidiem, lai to īstenotu! Ir lieliski, ja apkārt raisās draudzīgas sarunas, pārspriežot dienas ritumu, plānojot rītdienu vai arī, kavējoties patīkamās atmiņās.

KULT

ir tepat Latvijā, 2013. gadā, radīts zīmols, kas, laika gaitā,  no idejas pārtapis taustāmā formā un beidzot nonācis līdz idejas realizācijai.

Salonā KULT vienuviet apkopotas lietas, kas palīdz ikdienu pārvērst neaizmirstamā atpūtā un svētkos. Tādēļ esam izvēlējušies virtuves piederumu klāstu, ko raksturo izcila kvalitāte, perfekts dizains un inovatīvi tehniskie risinājumi, kā arī praktiskums un ērta lietošana. Tās ir lietas, kas ļauj justies virtuvē kā profesionālim. Ar pareizajiem rīkiem ēdienu gatavošanas entuziasts spēj kļūt par īstu meistaru, kas gatavs aizraut citus, iedrošinot jauniem pavārmākslas eksperimentiem un saniegumiem.

KULT produktu klāstā ir tādi izcili vācu un šveiciešu virtuves preču zīmoli kā GEFU, Unold, AMT Gastroguss un Bamix.

 Aiz janvāra vienmēr seko februāris, marts un aprīlis, bet vislabākais mēnesis gadā tomēr ir augusts.

Vairumtirdzniecība

Piedāvājam zīmolu Gefu un bamix virtuves piederumus iegādāties arī vairumā, kā arī pasūtīt no katalogiem. Minimālais pasūtījuma apjoms 200.00EUR plus PVN.

Ja arī Jūs esat ieinteresēti sadarbībā, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz kontaktos norādīto e-pasta adresi.

 

 

Interneta veikals Kult

 Interneta veikals kult.lv ir daļa no KULT virtuves piederumu un sadzīves tehnikas klāsta, kas papildināta ar tādiem zīmoliem kā vācu virtuves piederumi Fissler, plaši pazīstamais itāļu Bialetti un labākais vācu virtuves tehnikas ražotājs Rommelsbacher.

Uzturētājs: RG Concept Store SIA
Reģ. Nr.  40203207804
Juridiskā adrese: Hospitāļu iela 14 -1, Rīga, LV-1013