Vēlaties izrauties no ikdienas steigas, atvēlot vairāk laika sev, ģimenei, draugiem un kolēģiem, atrodot iespējas kopīgai laika pavadīšanai?

Kopīga pavārmākslas baudīšana ir viens no labākajiem veidiem, lai to īstenotu! Ir lieliski, ja apkārt raisās draudzīgas sarunas, pārspriežot dienas ritumu, plānojot rītdienu vai arī, kavējoties patīkamās atmiņās.

 

 Vēlaties, lai, rosoties virtuvē, pie grila vai piknika galda būtu pa rokai viss nepieciešamais un nekādi sīkumi netraucētu ērti darboties?

Mēs esam šeit, lai vēlmes piepildītu! KULT ir tepat Latvijā radīts zīmols. Mums sagādā prieku, ja salona apmeklētājiem spējam ieteikt kādu jaunu, noderīgu virtuves rīku vai atklāt jaunu tā izmantošanas paņēmienu. Salonā KULT vienuviet apkopotas lietas, kas palīdz ikdienu pārvērst neaizmirstamā atpūtā un svētkos. Tādēļ esam izvēlējušies virtuves piederumu klāstu, ko raksturo izcila kvalitāte, perfekts dizains un inovatīvi tehniskie risinājumi, kā arī praktiskums un ērta lietošana. Tās ir lietas, kas ļauj justies virtuvē kā profesionālim. Ar pareizajiem rīkiem ēdienu gatavošanas entuziasts spēj kļūt par īstu meistaru, kas gatavs aizraut citus, iedrošinot jauniem pavārmākslas eksperimentiem un saniegumiem. KULT produktu klāstā ir tādi izcili vācu un šveiciešu virtuves preču zīmoli kā GEFU, WMF, Unold, AMT Gastroguss un Bamix.

 

  Mūsu īpašā odziņa – vācu zīmola GEFU inovatīvie virtuves rīki, kas jau radījuši īstu apvērsumu domāšanā un ļauj paskatīties uz virtuves lietām savādāk. Ar GEFU jūsu mājās ienāks pavārmāksla, kas pieejama ikvienam, kurš sevī spēj rast uzņēmību un radošuma dzirksti.

Gatavi pārmaiņām? Nāciet pie mums uz salonu KULT un speriet pirmo soli tām pretīm!

 

Interneta veikals Kult

 

Uzturētājs: RG Concept Store SIA