Vēlaties izrauties no ikdienas steigas, atvēlot vairāk laika sev, ģimenei, draugiem un kolēģiem, atrodot iespējas kopīgai laika pavadīšanai?

Kopīga pavārmākslas baudīšana ir viens no labākajiem veidiem, lai to īstenotu! Ir lieliski, ja apkārt raisās draudzīgas sarunas, pārspriežot dienas ritumu, plānojot rītdienu vai arī, kavējoties patīkamās atmiņās.

KULT

ir tepat Latvijā, 2013. gadā, radīts zīmols. Salonā KULT vienuviet apkopotas lietas, kas palīdz ikdienu pārvērst neaizmirstamā atpūtā un svētkos. Tādēļ esam izvēlējušies virtuves piederumu klāstu, ko raksturo izcila kvalitāte, perfekts dizains un inovatīvi tehniskie risinājumi, kā arī praktiskums un ērta lietošana. Tās ir lietas, kas ļauj justies virtuvē kā profesionālim. Ar pareizajiem rīkiem ēdienu gatavošanas entuziasts spēj kļūt par īstu meistaru, kas gatavs aizraut citus, iedrošinot jauniem pavārmākslas eksperimentiem un saniegumiem.

KULT produktu klāstā ir tādi izcili vācu un šveiciešu virtuves preču zīmoli kā GEFU, WMF, Unold, AMT Gastroguss un Bamix.

 

Vairumtirdzniecība

Piedāvājam tādu zīmolu kā Gefu, Unold un bamix virtuves piederumus iegādāties arī vairumā, kā arī pasūtīt no katalogiem. Minimālais pasūtījuma apjoms 300.00EUR plus PVN.

Piedāvājuma klāstā atradīsiet vairāk kā 2000 kvalitatīvas mazās sadzīves tehnikas un virtuves piederumu artikulu. 

Mūsu klienti - vairāk kā 50 mazumtigotāji veikalos visā Baltijā.

Ja arī Jūs esat ieinteresēti sadarbībā, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz kontaktos norādīto e-pasta adresi.

 

 

Interneta veikals Kult

 Interneta veikals kult.lv ir daļa no KULT virtuves piederumu un sadzīves tehnikas klāsta, kas papildināta ar tādiem spožiem zīmoliem kā vācu virtuves piederumi Fissler, ungāru uzplaukstošās zvaigznes - Dunavox, vīna skapjiem plašā sortimentā, kā arī ar lielisko De Dietrich - franču inovatīvo iebūvējamo virtuves tehniku - perfektu kvalitātē, detaļās un sniegumā. Internacionālo parādi papildina plaši pazīstamais itāļu Bialetti un labākais vācu virtuves tehnikas ražotājs Rommelsbacher.

Uzturētājs: RG Concept Store SIA