Esat atradis preci, kas Jums patīk un kuru vēlaties nopirkt?

Tas ir brīnišķīgi! Nospiediet zaļo pogu - ielikt grozā, un Jūsu grozs papildināsies ar noskatīto preci. Ja vēlaties nopirkt vairāk kā vienu gab., ar +/- iespējams mainīt grozam pievienojamo preču skaitu.

Aptuvenais piegādes datums redzams pie katra produkta.

Esat piepildījis grozu ar precēm, kuras vēlaties nopirkt?

Lieliski! Dodieties uz grozu, lai pārskatītu tā saturu un noformētu pirkumu. 

Grozā iespējams pievienot un samazināt pērkamo preču skaitu, izņemt preces no groza pavisam, kā arī, ja vēlaties sūtījumu saņemt PickUp paku bodē, izvēlēties vēlamo paku bodes atrašanās vietu.

Būtiski - ja vēlaties sūtījumu saņemt DPD PickUp, paku bodes izvēli javeic groza lapā. 

Ja sarakstā neatrodat vēlamo paku bodi, ar DPD publicēto sarakstu varat iepazīties šeit: https://www.dpd.com/lv/sakums/pickup_tikls/pickup_punktu_karte

Izvēlieties ērtāko saņemšanas vietu un, ja tās nav mūsu publicētajā sarakstā, ievietojiet atrašanās vietu kā piebildi tam paredzētajā lauciņā.

Pirms nospiest pogu Pirkt, lūdzam iepazīties ar svarīgajajiem noteikumiem - distances līgumu, preču piegādes un apmaksas nosacījumiem. Ja piekrītat, spiediet pogu Pirkt.

Kontaktinformācija

E-pasts vai tālruņa numurs - atkarībā no tā, ko šeit norādīsiet, informācija par Jūsu sūtījumu tiks Jums piegādāta telefonā vai e-pastā. Ja ziņas par pasūtījuma statusa izmainām vēlaties saņemt e-pastā, norādiet e-pasta adresi.

Ieliekot atzīmi pie "Vēlos saņemt Jaunākās ziņas no Kult", Jūs piekrītat saņemt e-pastus par jaunākajām precēm, aktuālākajiem piedāvājumiem un notikumiem mūsu veikalā un interneta veikalā.

Ievadiet visus prasītos lauciņus, lai varam Jūsu pasūtījumu piegādāt. 

Ja Jūsu pasūtījums pārsniedz 50EUR, laukumā "Ievadiet kodu" norādiet kodu DPD, un saņemiet piegādi uz DPD Paku bodi bez maksas.

Ja vēlaties labot pasūtījuma saturu, nospiediet pogu Atgriezties grozā. Ja viss ir kārtībā un vēlaties pasūtījuma noformēšanas procesu turpināt, spiediet Turpināt.

Piegādes veida izvēle

Izvēlieties sev ērtāko pasūtījuma piegādes veidu. Lūdzam atcerēties, ka DPD Paku bode no saraksta jāizvēlas jau groza lapā. Šajā lapā Jūs tikai apstiprinat savu izvēli.

Viss kārtībā? Spiediet Turpināt.

Pasūtījuma pārskatīšana

Pirms apstiprināt pasūtījumu, pārbaudiet savu kontaktinformāciju. Ja tā būs kļūdaina, var rasties kļūmes pasūtījuma apstrādē un/vai piegādē. Vienmēr pārliecinieties, vai Jūsu norādītā e=pasta adrese, Jūsu kontakttālruņa nr. ir norādīti pareizi.

Rēķina adrese

Šo sadaļu jālieto, ja vēlaties, lai pavadzīmē norādam atšķirīgas rēķina un piegādes adreses.

 

Kad pasūtījums pārskatīts, nonākam pie apstiprināšanas. 

Pēdējais brīdis, kad veikt labojumus pasūtījumā un kontaktinformācijā. Viss kārtībā? Spiediet Apstiprināt pasūtījumu.

Jums ir jautājumi? Zvaniet mums, rakstiet!