GEFU

Tieši zīmols mūsdienās rada orientieri, veido identitāti un nosprauž ceļazīmes, lai klients mūsdienu digitalizētajā pasaulē neapmaldītos. Tas attiecināms arī uz GEFU.

GEFU - tie ir inovatīvi produkti, visaugstākā kvalitāte, uzticamība, ilgtspējība un garantēta ilgmūžība, nodrošinot tā produktu lietošanai prieku gatavot, eksperimentēt un baudīt ēdienu. GEFU zīmolam uzticas vienmēr un visur - sākot ar pircēju, kas reiz pamēģinājis GEFU produktus, zīmola produktu izplatītājiem, tirgotājiem, un beidzot ar paša uzņēmuma darbiniekiem. Jau 75 gadus.

GEFU raksturo augstākās kvalitātes virtuves rīki - funkcionāli, pirmklasīgā kvalitātē un dizanā. Tie ir viegli lietojami, uzticami lietošanā un estētiski izskatā. Šo pievilcīgo kombināciju atzinīgi novērtē gatavošanas entuziasti visā pasaulē.

Griešana. Smalcināšana. Šķēlēšana. Spiešana. Grilēšana. Cepšana. Garšvielas. Tēja un kafija. Dekorēšana un pasniegšana.

GEFU skaidri definētā un sastrukturizētā tēmu pasaule kulinārijas mākslas entuziastiem piedāvā gandrīz visu, ko sirds var vēlēties. Katram brīdim, katram pasākumam: no svētdienas branča līdz aizraujošai grilēšanai, no seržu izņemšanas līdz konservēšanai, no tvaicēšanas līdz cepšanai, no brokastīm līdz vakariņām - un no smalka līdz rupjam. Gefu bagātīgais produktu klāstā ikviens pavārmākslas entuziasts un gardēdis atradīs ne tikai visu nepieciešamo mākslas darbiem virtuvē, bet arī iedvesmu jaunām idejām un iespējām to eleganti paveikt.

bamix®

bamix® piedāvā daudz priekšrocību Universāls bamix® ir perfekts instruments daudz un dažādiem darbiem virtuvē. To iespējams droši lietot sākot no maziem vai stikla traukiem līdz pat karstām pannām uz plīts. bamix ir ar dubultā izolētu un pilnībā slēgtu korpusu, lai to ērti un droši varētu iegremdēt gan aukstos gan karstos šķidrumos. Viegli lietojams Pateicoties ergonomiskajam dizainam, bamix® nekad neslīdēs laukā no rokām. Un to iespējams kontrolēt ar vienu pirkstu. Visi bamix piederumi konstruēti iegli piestiprināmi un tikpat viegli noņemami. Viegli tīrāms bamix® blenderi ir ļoti viegli tīrāmi. Vienkārši noskalojiet blendera nūjas metāla daļu tekošā ūdenī un - lieta darīta! Ērti uzglabājams Izmantojot bamix statīvus, blenderi iespējams piestiprināt pie sienas vai novietot uz galda, kur tas vienmēr atradīsies pa rokai. 100% Šveices kvalitāte bamix® ir Šveices kvalitātes virtuves palīgs. Visas tā daļas izgatavotas no korozijas drošiem materiāliem. Ikviena rezerves daļa ir pasūtāma no rūpnīcas jebkurā laikā. Visi blenderu motori ir konstruēti un ražoti Šveices rūpnīcā. 100% Šveices ražojums Vienkārši briljants Jūsu virtuvei bamix® ietaupa laiku, vietu, naudu. Pateicoties tā daudzpusībai un veiktspējai, bamix ātri vien kļūs par visbiežāk lietojamo ierīci Jūsu virtuvē - sākot ar brokastu kafijas pienu līdz pat vakariņām vēlos vakaros. Ražots modernām virtuvēm ar visdažādākajām ēst gatavošanas tradīcijām.

 

AMT Gastroguss

AMT Gastroguss pannu kvalitāte ir tikpat augsta, cik to slava. Tās ir profesionālu pavāru, lai tās varētu izturēt jebkādu slodzi un būtu ilgi lietojamas. Tās sieniņas sastāv no pieciem slāņiem: alumīnija pamatne, izturīgs titāna oksīda slānis, pretkorozijas slānis, spēcīgs keramiskais slānis un nepiedegošu Lotan slāni. Rezultātā Jūs lietojat teju centimetru biezu pannu, kas izturīgāka par dažām bruņumašīnām. AMT Pannas ir meistaru roku darbs, tādēļ katras pannas kvalitāte ir stingri uzraudzīta. Jāpiebilst, ka pannu unikālā liešanas procesa dēļ to sieniņās nav poru. Jums tas nozīmē ātrāk pagatavotu maltīti un ilgāku pannas mūžu, bet dabai - mazāku piesārņojumu. Visbeidzot, šī zīmola pannas ir starptautiski atzītas: sākot ar Kulinārijas Olimpiādi (IKA), kur 50 no 52 pavāru komandām izmantoja tieši AMT pannas, līdz neskaitāmajām balvām un nominācijām konkursos, tostarp "German Brand Award '16". "Pasaules labākā panna" nav sevi slavējošs joks vai marketinga triks - par šādām AMT pannas atzina Vācijā lielākā pavāru asociācija VKD!

Unold

Svaigi cepta maize? Garšīgs grils vai ledus gabaliņi dārza ballītēm? Izsmalcināts mājas saldējums? Vai krēmīgas mērces un pikants pesto? To visu, un ne tikai to, iespējams paveikt ar ģimenes uzņēmuma Unold mazo sadzīves tehniku. Ar vairāk kā 50 gadu pieredzi sadzīves tehnikas izstrādāšanā un ražošanā Unold radījis risinājumus visām Jūsu vlmēm. Papildus virtuves mazajai tehnikai, Unold preču klāstā atrodamas arī ventilatori, sildītāji, kā arī matu un bārdas kopšanas instrumenti. Unold ģimenes veiksmīgā biznesa recepte: cenu līmeņa un pircēju pieprasījuma līdzsvara know-how.